helicopter-14.jpg


ЗАХІДНа УКРАЇНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ

Вертольотні Тури, Авіатрансфери в Карпати, Навчання та
Продаж Вертольотів на Західній Україні

БІЛЬШЕ ПРО МОЖЛИВОСТІ

ПРО НАС

Heliclub є єдиною в Україні організацією, яка пропонує незабутні вертольотні тури, чартери, навчання, дольове володіння та корпоративні послуги на всій лінійці цивільних вертольотів Robinson (R22, R44, R66) та Bell (505, 407, 429).

Ми створили Heliclub з метою формування більш широкого інтересу до вертольотів, об'єднати пілотів, власників бортів, а також давати можливість кожному відкрити для себе світ авіації.

Клуб пропонує два види членства: Пілоти (пілоти, власники бортів, курсанти) та Гості. Пілоти клубу отримують доступ до самостійних польотів, проходження курсів навчання в літній школі та участі в літніх заходах. Гостям відкривається можливість брати участь у гоночних турах, чартерах, а також відвідати відкриті заходи з можливістю польоту як пасажира.

обзорный3.jpg

ОБЗОРНЫЙ ПОЛЕТ

 

$149 

Первый ознакомительный полёт с профессиональным пилотом HELICLUB познакомит Вас с возможностями вертолётов. 
Вы получите уникальную возможность впервые ощутить ни с чем не сравнимое ощущение свободы и скорости, которое дарит Вам небо и насладитесь панорамой города 360°

Подарочный сертификат будет отличным сюрпризом для друзей и любимых, который запомнится надолго! :)

ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ

ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ

SCROLL7.png

ВЕРТОЛЬОТИ ROBINSON

r66_midnight_blue.jpg
garmin_gdu_1060txi.jpg

ROBINSON R66 Turbine

П'ятимісний вертоліт R66 Turbine є надійним, економічним і простим у обслуговуванні. У R66 є двохопорна роторна система, цикл T-бара і найновіша технологія Robinson, включаючи раціоналізаторські панелі приладів, сидіння, що поглинає енергію, і паливні баки з пасажирами. Те, що відрізняє R66, - це простора багажна кабіна потужністю 300 фунтів і двигун турбоавтоматики Rolls Royce RR300. Двигун RR300 працює на легкодоступному паливі Jet A і пропонує збільшену резервну потужність, додаткову завантаженість та покращену продуктивність. Гідравлічні регулятори позбавляють сили зворотного зв'язку та забезпечують чутливе поводження.

Орієнтована вартість 1,000,000 доларів США

Кількість місць: 5 (1 пілот + 4 пасажира)

Макс. крейсерська швидкість: більше 110 kts (більше 200 км /г)

r44_2_landing_page_photo_6.jpg
bell407gxi-5.jpg

ROBINSON R44 Raven II / Clipper II

Чотиримісні вертольоти Robinson R44 Raven II та Clipper II мають високу продуктивність, надійність та легкість у обслуговуванні. R44 має двоколірна роторна система, цилітна Т-бруска і найновіша технологія Робінзона, в тому числі модернізовані приладовые панелі та паливні баки з пасажирами. Аеродинамічний фюзеляж R44 оптимізує швидкість руху та економію палива. Гідравлічні регулятори позбавляють сили зворотного зв'язку та забезпечують чутливе поводження. Низька швидкість наконечника кінцевого ротора, нещодавно сконструйований глушник та великий викривлений хвіст зменшують шум над переміщенням.

Вертольоти Raven II і Clipper II оснащені двигуном, що вводиться паливом Lyothon IO-540. IO-540 забезпечує високу продуктивність, підвищує завантаженість та усуває потребу карбюраторного тепла.

Орієнтована вартість 500,000 доларів США

Кількість місць: 4 (1 пілот + 3 пасажира)

Макс. крейсерська швидкість: більше 100 kts (більше 185 км /г)

r44_clipper_1_over_lake_landing_page.jpg
raven_1_standard_instrument_panel.jpg

ROBINSON R44 Raven I / Clipper I

Чотиримісні вертольоти R44 Raven I і Clipper I - високопродуктивні, надійні та прості в обслуговуванні. R44 має двоколірна роторна система, цилітна Т-бруска і найновіша технологія Робінзона, в тому числі модернізовані приладовые панелі та паливні баки з пасажирами. Аеродинамічний фюзеляж R44 оптимізує швидкість руху та економію палива. Гідравлічні регулятори позбавляють сили зворотного зв'язку та забезпечують чутливе поводження. Низька швидкість наконечника кінцевого ротора, нещодавно сконструйований глушник та великий викривлений хвіст зменшують шум над переміщенням.

Вертоліт Raven I і Clipper I оснащений карбюраторним двигуном Lycoming O-540 з карбюраторним підігрівом, який автоматично налаштовує безпеку карбюратора та підвищує рівень безпеки роботи пілота.

Орієнтована вартість 420,000 доларів США

Кількість місць: 4 (1 пілот + 3 пасажира)

Макс. крейсерська швидкість: більше 100 kts (більше 185 км /г)

r22-bank.jpg
r22_optional_avionics.jpg

ROBINSON R22 Beta II

Двомісний вертоліт R22 Beta II - це перевірена робоча конячка, яка досягла виняткової продуктивності в різноманітних додатках більше тридцяти років. У R22 є двошарова система ротора, цикл T-бара і найновіша технологія Робінсон, включаючи паливні баки з пасажирами.

Структурна сталева труба з порошковим покриттям забезпечує легкий, але жорсткий корпус, тоді як аеродинамічний фюзеляж літака оптимізує швидкість руху та економію палива. R22 оснащений перевіреним двигуном O-360 компанії Lycoming, який збитий, щоб забезпечити запас потужності та кращу продуктивність на великих висотах і в спеку.

Орієнтована вартість 300,000 доларів США

Кількість місць: 2 (1 пілот + 1 пасажир)

Макс. крейсерська швидкість: більше 100 kts (більше 185 км /г)